Po odejściu Richa Swanna z WWE pojawiło się wiele znaków zapytania, co do jego dalszej kariery. W końcu na scenie niezależnej miał on już wyrobioną markę. Przecież to głównie dzięki występom w PWG, CZW, czy też innych federacjach Rich zasłużył sobie na kontrakt w WWE. Jednakże miesiąc temu Rich ogłosił, że zakończy swoją karierę po tym, jak wystąpi tam, gdzie miał zapowiedziane występy, o czym więcej możecie przeczytać tutaj.

Mimo wszystko do dość zaskakującej sytuacji doszło podczas wczorajszej gali Combat Zone Wrestling – CZW Best of the Best ’17. Na tym evencie odbyła się kolejna edycja corocznego turnieju i właśnie tam, w ringu wystąpił Rich Swann. Jego pojawienie się było o tyle nieprzewidywalne, że Swann nie był promowany na ten turniej, co może oznaczać, że były mistrz WWE Cruiserweight jeszcze nie zawiesił butów wrestlingowych na kołku.

Co prawda Rich nie odniósł większego sukcesu wczoraj, gdyż został wyeliminowany przez Joe Gacy’ego. Cały turniej wygrał David Starr. Jednak czy ten występ oznacza, że Rich Swann zamierza dalej walczyć w ringu?

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany