News

Zawodniczka SmackDown Live kontuzjowana

Podczas Royal Rumble Matchu kobiet Tamina Snuka wyszła do pojedynku jako siódma zawodniczka. Jej obecność w ringu nie trwała zbyt długo, gdyż po mniej niż dwóch minutach została wyeliminowana przez Litę. Okazało się, że walczyła wtedy z poważną kontuzją, jaką jest rozdarcie rotatorów. Jest to ten sam uraz, co w przypadku Jeffa Hardy’ego, który jest wyłączony z akcji od ponad czterech miesięcy.

Tamina ostatni raz przed Royal Rumble wystąpiła podczas SmackDown Live drugiego stycznia, przegrywając Six-Women Tag Team Match przeciwko Riott Squad. WWE ewidentnie nie było pewne czy Tamina będzie w stanie walczyć podczas 30-osobowego starcia kobiet, gdyż przez jakiś czas była ona usunięta ze zdjęć promujących pojedynek, by następnie ponownie zostać dodana. Ostatecznie wystąpiła 28 stycznia, jednak jak się potem okazało, nie był to dobry pomysł federacji.

Pewne było, że będzie potrzebna operacja, do której doszło zaledwie dwa dni po samym Royal Rumble. Patrząc na to, że przerwa Jeffa Hardy’ego ma trwać od 6 do 8 miesięcy, musimy myśleć, że w przypadku Taminy będzie ona trwać podobną ilość czasu.

KATEGORIE
NewsRAW & SMACKDOWNWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*