Dzisiejszy odcinek NXT miał być tym, który powie nam bardzo dużo, jak będzie wyglądać ta tygodniówka w najbliższym czasie. Mianowicie podczas niej doszło do ostatniej walki eliminacyjnej do starcia o Fatal 4-Way Matchu, który wyłoni pretendenta do mistrzostwa NXT na Takeover: Philadelphia. W nim Lars Sullivan pokonał Rodericka Stronga, przez co w najbliższym czasie zmierzy się z Aleisterem Blackiem, Johnnym Gargano i Killian’em Dain’em.

Jednak nie o to chodzi w tym newsie, gdyż podczas tego NXT odbyły się dwa pojedynki o tytuły mistrzowskie: NXT Tag Team i WWE United Kingdom. Wszystko wskazywało na to, że przynajmniej jedna z tych walk zakończy się widokiem nowych mistrzów. Tak też się stało, gdyż już w openerze tygodniówki Sanity w składzie Eric Young i Killian Dain zmierzyli się z Undisputed Era, których reprezentowali Kyle O’Reilly i Bobby Fish.

Po kilkunastominutowej walce ex. reDragon pokonali byłego mistrza TNA World Heavyweight i jego partnera, zdobywając tytuły mistrzowskie NXT Tag Team. Oczywiście nie zabrakło interwencji, gdyż do zwycięstwa mocno przyczynił się lider Undisputed Ery Adam Cole, który m.in. odwrócił uwagę Erica Younga, by ten otrzymał Total Elimination, które zakończyła walkę.

W Main Evencie tygodniówki Tyler Bate wykorzystał swoją walkę rewanżową o mistrzostwo WWE United Kingdom, które stracił podczas NXT Takeover: Chicago po znakomitym starciu. Tym razem Anglicy ponownie nie zawiedli, a Pete Dunne obronił swoje złoto, kontynuując swój już ponad sześciomiesięczny reign z tytułem mistrzowskim.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany