BREAKING NEWS

Z kim zmierzy się AJ Styles na Fast Lane?

Tydzień temu zostało zapowiedziane, że na dzisiejszym SmackDown Live odbędzie się walka, która ma wyłonić przeciwnika AJ Stylesa na Fastlane. Po kontrowersyjnym zakończeniu pojedynku na Royal Rumble Sami Zayn i Kevin Owens mieli dostać drugą szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego WWE. Tym razem tylko jeden z nich miał się zmierzyć z AJ Stylesem. Walka od początku wydawała się zapowiadać jako ponowny początek ich rywalizacji.

Starcie Owensa i Zayna, jak zwykle stało na bardzo wysokim poziomie. Pod koniec tej bardzo wyrównanej walki, dwójka walczących przeniosła się poza ring, gdzie Zayn postanowił się posprzeczać z AJ Stylesem, który siedział przy stole komentatorskim. Mistrz WWE nie wytrzymał i zaatakował obydwu Kanadyjczyków, powodując podwójną dyskwalifikację.

Gdy wydawało się, że na decyzję o przyznaniu miana pretendenta będziemy musieli poczekać jeszcze tydzień, wybrzmiał Theme Song Daniela Bryana. Generalny Menadżer SmackDown Live ogłosił, że na Fastlane AJ Styles będzie bronił swojego tytułu mistrzowskiego przeciwko Owensowi i Zaynowi w Triple Threat Matchu.

Gala Fastlane odbędzie się 11 Marca

KATEGORIE
BREAKING NEWSRAW & SMACKDOWNWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*