Tydzień temu zostało zapowiedziane, że na dzisiejszym SmackDown Live odbędzie się walka, która ma wyłonić przeciwnika AJ Stylesa na Fastlane. Po kontrowersyjnym zakończeniu pojedynku na Royal Rumble Sami Zayn i Kevin Owens mieli dostać drugą szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego WWE. Tym razem tylko jeden z nich miał się zmierzyć z AJ Stylesem. Walka od początku wydawała się zapowiadać jako ponowny początek ich rywalizacji.

Starcie Owensa i Zayna, jak zwykle stało na bardzo wysokim poziomie. Pod koniec tej bardzo wyrównanej walki, dwójka walczących przeniosła się poza ring, gdzie Zayn postanowił się posprzeczać z AJ Stylesem, który siedział przy stole komentatorskim. Mistrz WWE nie wytrzymał i zaatakował obydwu Kanadyjczyków, powodując podwójną dyskwalifikację.

Gdy wydawało się, że na decyzję o przyznaniu miana pretendenta będziemy musieli poczekać jeszcze tydzień, wybrzmiał Theme Song Daniela Bryana. Generalny Menadżer SmackDown Live ogłosił, że na Fastlane AJ Styles będzie bronił swojego tytułu mistrzowskiego przeciwko Owensowi i Zaynowi w Triple Threat Matchu.

Gala Fastlane odbędzie się 11 Marca

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany