Obecnie dywizja Cruiserweight stoi dość dyskusyjnym poziomie. Jedni twierdzą, że walki ogląda się ciekawie i nadal jest to dobra rozrywka, a drudzy, że jest to ogromny zmarnowany potencjał. Ciężko się nie zgodzić z obydwoma stronami. O ile większość czasu antenowego Cruiserów czy to na RAW, czy to na 205 Live to walki Tag Teamowe, to i tak znajdzie się kilka perełek.

Nadchodzącą perełką jest oczywiście zapowiedziany już dawno temu Hideo Itami. Ma on dołączyć do dywizji już w najbliższy wtorek i spekuluje się, że w krótkim czasie wskoczy do rywalizacji o Cruiserweight Championship. Po jego niezbyt udanej przygodzie w NXT wiele osób uważa, że możemy zobaczyć Hideo z ciekawej strony na RAW i 205 Live. Miejmy tylko nadzieję, że w najbliższym czasie nie nabawi się kontuzji .

Po odejściu takich gwiazd jak Austin Aries i Neville fioletowa dywizja otrzymała bardzo mocny cios. Enzo Amore pomimo swoich średnich umiejętności ringowych jest dobrym produktem. Reprezentuje w jakiś sposób tytuł i wzbudza wiele kontrowersji, co sprowadza nowe oczy na dywizję. 205 Live powstało jednak z naciskiem na wysokie umiejętności ringowe, które miejmy nadzieję, niedługo zobaczymy!

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany