Podczas drugiego dnia NJPW New Beginning in Sapporo, które się odbyło w poprzednią niedzielę, doszło do pojedynku Kenny’ego Omegi z Jay’em Whitem. Wtedy na szali stało mistrzostwo IWGP Heavyweight United States. Po bardzo dobrej walce członek Chaosu dość sensacyjnie pokonał The Cleanera. Jednakże po starciu doszło do sytuacji, która może zmienić wygląd New Japan na długie miesiące. 

Mianowicie Cody dokonał tego, czego wszyscy się spodziewali od kilku tygodni – zaatakował Kenny’ego Omegę, wykonując mu Cross Rhodes. Jest to ewidentnie znak, że były mistrz ROH World ma zamiar wyrzucić Omegę z Bullet Clubu tak, jak zrobił to The Cleaner dwa lata temu, atakując AJ Stylesa. Dużo mówiło się, że jest to początek końca Bullet Clubu albo początek rozpadu stajni tak, jak to miało miejsce z New World Order.

Tak więc kwestią czasu było ogłoszenie wielkiego pojedynku pomiędzy Kennym Omegą a Codym. Mówiło się, że może do tego dojść na: Dominion, Strong Style Evolved lub też dopiero podczas specjalnej gali organizowanej przez sam Bullet Club – All In. Tymczasem dzisiaj ogłoszono, że do tej wojny dojdzie 7 kwietnia podczas gali ROH Supercard of Honor. Z pewnością większość świata wrestlingu będzie to oglądać, by przynajmniej zobaczyć, co dalej z Omegą i Bullet Clubem.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany