W nocy informowaliśmy o tym, że Enzo Amore jest blisko powrotu na Monday Night RAW. Tydzień temu jego walka o mistrzostwo Cruiserweight, w której miał bronić swojego złota w starciu z Cedriciem Alexandrem, została anulowana. Było to spowodowane chorobą obecnego mistrza dywizji lotników. Wtedy nie dostaliśmy informacji, kiedy może on wrócić, jednak dwa dni temu na Live Evencie pojawił się w ringu, broniąc swój tytuł.

Kwestią czasu było ogłoszenie terminu zaległej obrony pasa mistrzowskiego. Dzisiaj WWE za pośrednictwem swojej strony internetowej ogłosiło, że na najbliższym odcinku RAW odbędzie się ten pojedynek. Oczywiście skład walki się nie zmieni, więc Cedric Alexander stanie przed upragnioną szansą zdobycia mistrzostwa Cruiserweight. Czy tak się stanie? Przekonamy się o tym już w nocy z poniedziałku na wtorek.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany