Jeszcze przed FastLane WWE poinformowało, że po Wrestlemanii nie będziemy już mieli okazji oglądać ekskluzywnych gal PPV dla poszczególnych brandów. Oznaczało to, że już nie tylko Royal Rumble, Wrestlemania, SummerSlam i Survivor Series będą zawierały zawodników z obydwu rosterów, ale też podział na brandy dalej będzie obowiązywał.

Tym samym wielką niewiadomą była długość trwania wszystkich gal PPV, gdyż same cztery najważniejsze trwają cztery godziny, a czasami nawet tę długość przekraczają. Teraz, kiedy już w tę niedzielę zobaczymy Backlash, wiemy, jak długo mogą one trwać. WWE reklamuje na swojej platformie, że Kickoff gali rozpocznie się o 7 wieczorem czasu tamtejszego, co oznacza, że niezmiennie będzie to 1 w nocy naszego czasu. Oczywiście główna gala zacznie się u nas o 2 w nocy i potrwa około trzech godzin, czyli do 5 nad ranem.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany