NJPW za pośrednictwem swojej strony oraz twittera podało pełne karty na nadchodzące gale The New Beginning. 
Podczas dwóch gal w Sapporo otrzymamy po dwa title’s matche na gale. 

The New Beginning In Sapporo – 27 Stycznia

Podczas pierwszej z gal w Sapporo dojdzie do walki o pasy NEVER Openweight 6-Man Tag Team.
Bullet Club (Tama Tonga, Tanga Loa & Bad Luck Fale) bronić będą pasów przeciwko Taguchi Japan (Ryusuke Taguchi, Togi Makabe & Henare). Jest to pierwszy pojedynek o pas dla Henare. 
W walce wieczoru spotka się IWGP Intercontinental Champion Hiroshi Tanahashi, a jego kolejnym rywalem będzie Minoru Suzuki. Nie jest to za wielkie zaskoczenie, ponieważ niedawny NEVER Openweight Champion wyzwał na pojedynek aktualnego mistrza na New Year Dash, a jeszcze przed tym mocno obił Ace’a. 

The New Beginning In Sapporo – 28 Styczeń

Roppongi 3K wykorzystało możliwość rewanżu dość szybko i jeszcze w tym samym miesiącu, co tytuły stracili, to mają szansę je szybko odzyskać.
Jay White mimo porażki 4 stycznia otrzymał kolejnego title shota i to na pas IWGP United States Heavyweight! 
Było to jednak do przewidzenia ze względu na atak Jaya na Kennym po tym, jak ten drugi chciał go w Bullet Club. 
White nie skorzystał z tej możliwości i do walki będzie wchodził jako członek Chaosu. Nie będzie to z pewnością łatwe dla niego starcie zwłaszcza, gdy nie poradził sobie ze starszym Hiroshim, a teraz przystąpi do walki z Omega, który ma za sobą już cztery pomyślne obrony. 

Road To The New Beginning – 6 Luty

Kazuchika Okada podczas konferencji powiedział, że jeśli SANADA chce walki o pas IWGP Heavyweight, to będzie musiał przed galą w Osace zawalczyć z Hirookim Goto i Kazuchika Okadą, gdzie na szali byłyby niedawno zdobyte przez niego i EVILA tytuły IWGP Tag Team Championship. Jak widać nie tylko gale w Sapporo i Osace zapowiadają się świetnie, ale i Road To w Korakuen Hall będzie miało szansę dostarczyć emocji. 
Będzie to przy okazji pierwsza obrona tytułów mistrzowskich przez EVILA i SANADĘ. 

The New Beginning In Osaka – 10 Luty

Na zamknięcie The New Beginning przygotowano dla Nas trzy title matche. Jest to odrobinę słabszy wynik od zeszłorocznej gali, gdzie aż pięć tytułów było na szali. Jako że SANADA i EVIL postawili swoje tytuły, to właśnie z tego powodu w Osace spotka ich jeszcze większe wyzwanie niż obrona swoich tytułów mistrzowskich. EVIL podejmie Hirookiego Goto a stawką będzie oczywiście NEVER Openweight Championship. Kazuchika Okada za to już po raz dziesiąty będzie bronić IWGP Heavyweight Championship i trzeci raz z rzędu bronić go będzie z członkiem Los Ingobernables de Japon – Tym razem będzie to SANADA. To nie koniec zmagań na linii Chaos v LIJ, ponieważ czeka na nas jeszcze walka Willa Ospreaya z Hiromu Takahashim. Brytyjczyk kolejny raz stanie do obrony tytułu IWGP Jr. Heavyweight. Za pierwszy razem mu się niestety nie udało i na Power Struggle został pokonany przez Marty’ego Scurlla. Pas jednak już odebrał i ponownie będzie on zmuszony do obrony.
Jak mu pójdzie? Tego dowiemy się dopiero za miesiąc. 

 

Jak widać, walka Naito v Jericho nie odbędzie się w najbliższym czasie. Najprawdopodobniejszą datą tej walki byłby 25 Marzec, gdzie to odbędzie się kolejna gala od NJPW w USA – Strong Style Evolved. 

A już niedługo rozpocznie się Fantastica Mania, gdzie ponownie ujrzymy walki pomiędzy CMLL i NJPW.
Ponownie będzie można zobaczyć w akcji Dragona Lee, Volador Juniora czy Atlantisa. 

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany