Kontynuując wątek z zeszłego tygodnia, dzisiaj również otrzymaliśmy walki kwalifikacyjne do Money In The Bank matchy. Na dzisiejsze RAW zostały zapowiedziane dwa triple threat matche. W pierwszym z nich wzięli udział Bobby Roode, Baron Corbin oraz No Way Jose. Ostatecznie zwycięsko z pojedynku wyszedł Mr. Glorious, zapewniając sobie tym samym slot w ladder matchu na najbliższym PPV.

W drugiej walce o wolne miejsce w kobiecym MITB matchu walczyły Panie, a konkretniej Bayley, Alexa Bliss oraz Mickie James. Zwycięski pin zgarnęła „Little Miss Bliss” po wykonaniu DDT na „The Huggable One”. Podczas jutrzejszego SmackDown odbędą się kolejne walki kwalifikacyjne, lecz na ich składy musimy jeszcze poczekać.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany