POLSKI WRESTLINGRAW

Znamy Main Event KPW Areny 13

Podczas wczorajszej gali KPW Arena 12: Gwiazda Północy Ron Corvus obronił swoje mistrzostwo Kombat Pro Wrestling, pokonując Petera Pannache’a po wyrównanym pojedynku. Po walce otrzymał list od byłego już prezesa federacji, w którym było napisane, że może sobie teraz wybrać swojego następnego przeciwnika. Węgier długo nie zwlekał z wyborem i po chwili oznajmił, że wyzywa on Roberta Stara.

Robert już raz zmierzył się o mistrzostwo KPW podczas Areny 10, gdzie zmierzył się z Pięknym Kawalerem. Na szali postawił swoją „wolność” i przegrał, stając się nowym członkiem Kawalerii. Tego samego wieczoru Ron Corvus wykorzystał swój kontrakt za wygranie pojedynku „Siedmiu Wspaniałych”, który gwarantował mu walkę o mistrzostwo KPW w dowolnym czasie.

Czy Star tym razem osiągnie swój cel i pokona jako pierwsza osoba w Kombat Pro Wrestling Corvusa? A może to Węgier będzie kontynuował swój już niemalże roczny reign z tytułem? Przekonamy się już 6 kwietnia w Gdyni podczas KPW Areny 13!

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments