Od jakiegoś czasu New Japan Pro Wrestling pokazywało podczas swoich gal promo Bone Soldiera, który miał powrócić do federacji po rocznej przerwie. Jednakże postać zawodnika, który miałby się pojawić była wielką niewiadomą, gdyż poprzedni Bone Soldier to Mitsuhide Hirasawa, a ten opuścił NJPW na stałe.

Podczas drugiego dnia Wrestling Dontaku Will Ospreay bronił swojego tytułu mistrzowskiego IWGP Junior Heavyweight, który zdobył podczas Wrestle Kingdom 12. Jego przeciwnikiem był KUSHIDA, którego pokonał. Po walce na arenie zgasły światła i obejrzeliśmy kolejne promo Bone Soldiera, po którym na rampie pojawił się Tama Tonga. Gdy ten wszedł do ringu, za Ospreay’em pojawił się zamaskowany wrestler, którym oczywiście był wcześniej promowany zawodnik. Soldier zaatakował mistrza, a następnie członek Bullet Clubu postanowił przedstawić nam nowego przedstawiciela tej stajni. Po tych słowach ściągnięto maskę Bone’a i naszym oczom pokazał się Taiji Ishimori.

Jest to były mistrz TNA X-Division, a także była gwiazda dywizji Junior Heavyweight w Pro Wrestling NOAH, innej japońskiej federacji. Patrząc na to, że już za dwa tygodnie rozpocznie się turniej Best of the Super Juniors, którego zwycięzca zmierzy się z mistrzem IWGP Junior Heavyweight na czerwcowym Dominion, właśnie poznaliśmy kolejnego faworyta do wygrania BoSJ.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany