Tydzień temu generalny manager SmackDown Live, Daniel Bryan, ogłosił, że podczas kolejnego odcinka 205 Live zobaczymy pierwszego w historii GMa fioletowej tygodniówki. Wczorajszy epizod 205 Live rozpoczął się właśnie od ogłoszenia tego, kto będzie przewodził Cruiserami w najbliższym czasie.

Przez ostatni tydzień w kontekście tej kandydatury pojawiały się nazwiska Rey’a Mysterio, The Hurricane’a czy też Williama Regala. Jak się jednak okazało, żaden z tych panów nie będzie sprawował tej roli. 

Nowym Generalnym Managerem został Drake Maverick, który lepiej znany fanom może być jako Spud, bądź też Rockstar Spud. Były TNA X-Division Champion podpisał kontrakt z WWE już w październiku zeszłego roku. Teraz dostaje on szanse na pokazanie się na ekranie, jednak zamiast bycia wrestlerem, dostaje on inną rolę w federacji.

Ustosunkował się on do sytuacji związanej z tytułem Cruiserweight, jednak o tym napisaliśmy już w osobnym newsie.

 

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany