BREAKING NEWS

Znamy nowego Generalnego Managera SmackDown Live!

Pierwszy epizod SmackDown Live po WrestleManii 34 otworzył Shane McMahon, który podziękował fanom za bycie częścią niesamowitego weekendu WrestleManii. Następnie syn Vince’a podjął temat powrotu do ringu Daniela Bryana, który złożył rezygnację z posady Generalnego Managera SmackDown Live.

Shane nie kazał nam długo czekać na ogłoszenie nowej osoby, która znajdzie się na stanowisku, od ponad roku zajmowanego przez American Dragona. Commissioner niebieskiej tygodniówki zapowiedział więc nowego GMa SmackDown, którym okazała się być Paige.

Brytyjka dzień wcześniej na RAW ogłosiła koniec swojej kariery, jako czynnej wrestlerki. Nie występowała ona jednak w ringu już od kilku miesięcy, ponieważ odniosła kontuzję na jedynym z House Showów. Od tamtego czasu pojawiły się informacje, że była Divas Champion nie wróci już do kwadratowego pierścienia, a brak walk z jej udziałem tylko potwierdzał te plotki. Na RAW po WrestleManii dostaliśmy oficjalne potwierdzenie tej informacji, jednak jak widać, długo nie trzeba było czekać, na to, aby dowiedzieć się, jakie będą dalsze losy Paige.

KATEGORIE
BREAKING NEWSRAW & SMACKDOWNWIW

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

KOMENTARZE

*

*