Ludzie od dawna narzekali na komentatorów w WWE. Wcześniej celem krytyki byli m.in. JBL, Michael Cole, a teraz zdecydowanie jest nim Booker T, który od 2011 roku z przerwami zasiada za stołem komentatorskim na Monday Night RAW. W tym czasie pojawiał się również przed każdym PPV podczas Kickoffu jako analityk.

Dzisiaj WWE na swojej stronie internetowej opublikowało wpis, w którym poinformowało, że byłego mistrza World Heavyweight zastąpi Jonathan Coachman. On od prawie 20 lat pracuje w federacji, m.in. przeprowadzając wywiady na backstage’u, ale też komentując na tygodniówkach. Jest to spore zaskoczenie, jeśli chodzi o zastąpienie Bookera T. Z pewnością wielu fanów ta informacja ucieszy, jednak na ocenienie, jak będzie się on prezentował musimy oczywiście poczekać przynajmniej kilka tygodni.

Booker T oczywiście nie odchodzi całkowicie z WWE, gdyż nadal będzie występował podczas Kickoffów gal PPV.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany