Podczas dzisiejszej nocy na Monday Night Raw otrzymać mieliśmy Fatal 4-Way. Zwycięzca tegoż pojedynku dołączyłby ostatni do Men’s Elimination Chamber Matchu. W pojedynku spotkać się miały osoby, które poległy we wcześniejszych eliminacyjnych walkach. 
Do stawki dołączył jednak Seth Rollins, który poprosił oto Kurta Angle’a ze względu na to, że ten nie mógł wcześniej brać udziału w walkach eliminacyjnych ze względu na rywalizację z The Bar. 

Otrzymaliśmy zatem Fatal 5-Way, podczas którego Bray Wyatt został przypięty równocześnie przez Finna Balora i Setha Rollinsa. Sytuacje na spokojnie ogarnął Generalny Menadżer, który poinformować, że do Elimination Chamber Matchu dodany będzie zarówno Finn Balor, jak i Seth Rollins. 

Będziemy więc świadkami pierwszego w historii 7-Man Elimination Chamber Matchu. Walka będzie się rozpoczynać zapewne od trzech zapaśników w ringu, a pozostała czwórka będzie wchodzić po kolei według znanych już wszystkim zasad. 

Elimination Chamber odbędzie się 25 Lutego w Las Vegas. Poniżej możecie zobaczyć zaktualizowaną kartę: 

  • Asuka vs. Nia Jax – Jeśli Nia pokona Asuke, zostanie dodana do pojedynku o WWE Raw Women’s Championship na Wrestlemanii 34
  • Bayley vs. Mandy Rose vs. Sasha Banks vs. Sonia Deville vs. Mickie James vs. Alexa Bliss – Elimination Chamber Match o  WWE Raw Women’s Championship
  • The Miz vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Finn Balor vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. Elias (wchodzić będzie ostatni) – Elimination Chamber Match o miano pretendenta do tytułu WWE Universal

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany