Podczas dzisiejszego SmackDown Live mieliśmy poznać osobę, która dołączy do Main Eventu Fast Lane. O miejsce w pojedynku o mistrzostwo WWE mieli zawalczyć powracający na niebieską tygodniówkę Dolph Ziggler oraz Baron Corbin. Jednak z początku wydawało się, że walka w ogóle nie dojdzie do skutku, gdyż Lone Wolf został zaatakowany przez Kevina Owensa i Samiego Zayna jeszcze przed jego wejściem na rampę. Następnie pierwotni pretendenci do tytułu mistrzowskiego zaatakowali również Dolpha Zigglera.

Po wszystkim na zapleczu spotkali się Daniel Bryan i Shane McMahon. Zdenerwowany Komisarz SmackDown Live postanowił, że jeszcze dzisiaj odbędą się dwa starcia: Owens vs Corbin i Zayn vs Ziggler i jeśli któryś z dwójki Ziggler – Corbin wygra, dołączy do walki o mistrzostwo WWE. Tym sposobem plotki o Fatal-5 Way Matchu były bliskie spełnienia się. Jednakże żaden z dwójki Owens – Zayn nie mógł zainterweniować w walce swojego Tag Team partnera, gdyż w takim przypadku zostaliby oni wyrzuceni z pojedynku na Fast Lane.

Od razu po tym ogłoszeniu rozpoczął się pierwszy pojedynek, w którym Owens i Corbin dali naprawdę dobre widowisko. Baron wygrał, dzięki czemu dołączył do walki na Fast Lane. Natomiast w Main Evencie Dolph Ziggler pokonał Samiego Zayna, co oznacza, że na Fast Lane zobaczymy Fatal-5 Way Match o mistrzostwo WWE, a o ten tytuł zmierzą się: AJ Styles, Kevin Owens, Sami Zayn, Baron Corbin i Dolph Ziggler.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany