Kilka godzin przed rozpoczęciem Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że na Money In The Bank odbędą się dwa ladder matche o walizki gwarantujące walkę mistrzowską. Ponadto WWE ogłosiło, że posiadacze walizek będą mogli je wykorzystać na mistrzach/mistrzyniach z obu rosterów.

W pierwszej walce kwalifikacyjnej Braun Strowman uporał się z Kevinem Owensem. Następnie przyszedł czas na Triple Threat match kobiet. Zwycięsko z niego wyszła Ember Moon, pokonując Ruby Riott oraz Sashe Banks. W ostatniej walce kwalifikacyjnej zmierzyli się Finn Balor, Roman Reigns oraz Sami Zayn, a starcie wygrał Irlandczyk dzięki sporej pomocy Jindera Mahala, który powstrzymał The Big Doga przed wykonaniem Speara.

Dodatkowo ogłoszono pojedynki kwalifikacyjne na jutrzejsze SmackDown Live:

The Miz vs Jeff Hardy

Peyton Royce vs Charlotte

Rusev vs Daniel Bryan

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany