Od SummerSlam sytuacja wokół Raw Tag Team Championship była dość niejasna. Po wygranej tytułów przez Setha Rollinsa i Deana Ambrosa na największej gali lata Sheamus i Cesaro tylko i nalegali o swój rewanż.

Podczas dzisiejszego odcinka Monday Night Raw Seth Rollins i Dean Ambrose pokonali Luka Gallowsa i Karla Andersona. Po walce jednak doszło do brawlu pomiędzy Sheamusem i Cesaro a Gallowsem i Andersonem. Jednak federacja WWE potwierdziła, że to właśnie Sheamus i Cesaro na gali PPV No Mercy zawalczą o tytuły Raw Tag Team Championship przeciwko Rollinsowi i Ambrosowi.

Jednakże wiele osób twierdzi, że do samej gali PPV skład pojedynku może się zmienić. Mianowicie Luke Gallows i Karl Anderson mieliby dołączyć do owej walki i stworzyć Triple Threat Match o tytuły Raw Tag Team. Taki obrazek wydaje się o wiele lepszy niż kolejne starcie Rollinsa i Ambrosa z Cesaro i Sheamusem.

Jednak na dany moment na PPV No Mercy Seth Rollins i Dean Ambrose będą bronić Raw Tag Team Championships przeciwko Cesaro i Sheamusowi!

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany