NewsRAW

Znamy przeciwniczki Bayley i Sashy Banks podczas Fastlane!

8 dni temu podczas gali Elimination Chamber poznaliśmy pierwsze mistrzynie kobiet Tag Team w obecnej erze w WWE. Z tytułowego Elimination Chamber Matchu zwycięsko wyszły główne faworytki tego pojedynku Bayley i Sasha Banks. Wielu fanów zastanawiało się, jak federacja rozwiąże problem prowadzenia rywalizacji o te tytuły mistrzowskie w momencie, kiedy obowiązuje podział na brandy. Mówiło się o tym, że specjalnie dla tych feudów, Tag Teamy będą mogły się pojawiać na RAW oraz na SmackDown Live.

Podczas pierwszego Monday Night RAW po Elimination Chamber WWE odbył się segment, w którym wypowiedź mistrzyń kobiet Tag Team została przerwana przez Nię Jax i Taminę, które również brały udział w walce podczas gali PPV. Tydzień później na RAW odbył się solowy pojedynek pomiędzy Nią Jax a Bayley. Ten zakończył się zwycięstwem byłej mistrzyni kobiet NXT.

Jeszcze przed rozpoczęciem starcia potwierdzono, że 10 marca podczas Fastlane odbędzie się pierwsza obrona tytułów Tag Team przez The Boss ‚N’ Hug Connection. Zmierzą się one oczywiście z Nią Jax i Taminą.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments