PAY-PER-VIEWRAW

Znamy przeciwnika Kurta Angle na Wrestlemanii!

W ostatnich tygodniach pojawiały się spekulacje, jakoby Wrestlemania 35 miała być ostatnią sceną Kurta Angle. Informowaliśmy o tym tutaj. Na zeszłotygodniowym odcinku Monday Night RAW Angle miał powiedzieć o swojej przyszłości. Od razu pojawiły się głosy mówiące właśnie o zakończeniu kariery na największej ze scen. Potwierdził to sam Kurt, nie ogłaszając jednak swojego przeciwnika podczas gali 7 kwietnia.

Długo jednak nie miało to być tajemnicą, gdyż zaledwie tydzień później mieliśmy poznać rywala złotego medalisty olimpijskiego w jego ostatniej walce. Głównymi kandydatami na to miejsce stali się: John Cena, Drew McIntyre, Baron Corbin. Ostatecznie segment Kurta poprzedził jego kolejne starcie z „pożegnalnego tournee”. Przed pojedynkiem z Chadem Gable, Kurt ogłosił, że na Wrestlemanii 35 zmierzy się z Baronem Corbinem.

Z pewnością fani liczyli na lepsze rozwiązanie, którym mógłby być John Cena. Mówiło się o jego powrocie, szczególnie patrząc na to, że RAW odbywało się w Chicago, gdzie 17 lat temu Cena zadebiutował na SmackDown Live, wyzywając Kurta do walki. Tym razem historia mogła zatoczyć koło, jednak wiemy już, że to Corbin będzie przeciwnikiem Angle’a.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments