News

Znamy przeciwnika Setha Rollinsa podczas gali Money in the Bank!

Do Money in the Bank PPV pozostał niecały miesiąc, więc to najwyższa pora, by poznać główne walki, na które będziemy czekać do 19 maja. Oczywiście jedną z tych jest pierwsza telewizyjna obrona mistrzostwa Universal przez Setha Rollinsa (nie licząc walki z Kofim Kingstonem). Po zeszłotygodniowym Superstar Shake-Upie fani nie mogą się doczekać, kiedy to AJ Styles stanie się pretendentem do głównego tytułu na RAW.

Już po rozpoczęciu dzisiejszego odcinka Monday Night RAW zostaliśmy poinformowani, że odbędą się na gali dwa Triple Threat Matche, a ich zwycięzcy zmierzą się ze sobą w Main Evencie RAW. Wtedy też poznamy przeciwnika Setha Rollinsa podczas Money in the Bank. W pierwszym starciu zawalczyli mistrz United States Samoa Joe (który tym samym potwierdził swoje przejście na czerwoną tygodniówkę), Rey Mysterio oraz AJ Styles, czyli trójka najnowszych nabytków RAW. Pojedynek wygrał ten ostatni po wykonaniu Styles Clashu na luchadorze, lądując na brzuchu Joe.

W drugim Triple Threat Matchu wzięli udział: The Miz, Drew MlcIntyre i Baron Corbin. Z tego bardzo wyrównanego starcia zwycięsko wyszedł Baron Corbin dzięki swojemu sprytowi. Mianowicie po wykonaniu potężnego Claymore Kick przez Drew McIntyre’a na The Mizie, były Generalny Menadżer RAW wyrzucił Szkota z ringu i wykorzystał sytuację, przypinając Mizanina. Dzięki temu zagwarantował on sobie miejsce w walce o miano pretendenta do mistrzostwa Universal.

Main Event pomiędzy AJ Stylesem a Baronem Corbinem zakończył się zwycięstwem byłego mistrza WWE, który wykończył swojego przeciwnika, wykonując Phenomenal Forearm. Po walce doszło do konfrontacji Rollinsa z AJem i ten Dream Match jest już pewny. AJ Styles zmierzy się z Sethem Rolinsem o mistrzostwo Universal na Money in the Bank PPV już 19 maja.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments