NewsRAW

Znamy przeciwnika Setha Rollinsa podczas Super ShowDown

Najnowszy odcinek Monday Night RAW był istnym rollercoasterem dla mistrza Universal Setha Rollinsa. WWE zapowiedziało, że Brock Lesnar ogłosi, którego mistrza świata wyzywa, wykorzystując tym samym walizkę Money in the Bank. Ostatecznie nic nie zostało ogłoszone, gdyż Bestia i Paul Heyman cały czas odciągali tę decyzję.

Mimo to poznaliśmy pretendenta do tytułu mistrzowskiego Universal. Dwie godziny przed rozpoczęciem RAW federacja zapowiedziała, że na czerwonej tygodniówce odbędzie się Fatal 4-Way Elimination Match, który wyłoni przeciwnika Setha Rollinsa na Super ShowDown. Mieli się w nim zmierzyć: Braun Strowman, The Miz, Bobby Lashley i AJ Styles. Jednakże ten ostatni został już podczas gali wycofany z pojedynku przez kontuzję. Zamiast niego wystąpił Baron Corbin, który zaatakował AJa w trakcie segmentu, w którym ten mówił o swoim urazie.

Ostatecznie nie był to też pojedynek eliminacyjny, gdyż już po pierwszym przypięciu starcie się zakończyło. W momencie kiedy Lashley i Strowman pobiegli na backstage, Corbin wykorzystał szansę, przypinając The Miza po End of Days. Tym samym to Baron zmierzy się z Sethem Rollinsem podczas Super Show-Down o mistrzostwo Universal.

Obecna karta gali Super ShowDown:

  • 50-Men Battle Royal
  • Goldberg vs. The Undertaker
  • WWE Championship Match: Kofi Kingston (c) vs. Dolph Ziggler
  • Universal Championship Match: Seth Rollins (c) vs. Baron Corbin
  • Intercontinental Championship Match: „Demon” Finn Balor (c) vs. Andrade
  • Triple H vs. Randy Orton
  • Bobby Lashley vs. Braun Strowman
  • Roman Reigns vs. Shane McMahon

Gala odbędzie się 7 czerwca i możecie ją obejrzeć na whatiswrestling.pl/live/

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments