15 miesięcy temu do WWE po ponad 10 latach powrócił Goldberg. Było to spowodowane promocją gry WWE 2k17, w której Bill był główną postacią dodaną do jakichkolwiek DLC. Jednak wiadome było to, że ten powód to drugorzędna rzecz, dla jakiej postanowiono podpisać kontrakt part-timera z byłym mistrzem świata. Od kiedy ogłoszono, że postać Goldberga będzie dostępna jako DLC w pre-orderze, pojawiły się spekulacje, by w ringu WWE ponownie mielibyśmy zobaczyć pojedynek Goldberga z Brockiem Lesnarem.

Bill w trakcie ostatniej przygody w WWE stoczył trzy walki solowe oraz uczestniczył w Royal Rumble Matchu. Na Fast Lane zdobył mistrzostwo Universal, pokonując po 20 sekundach Kevina Owensa. Stracił je na Wrestlemanii po porażce z jego poprzednim rywalem – Brockiem Lesnarem. Po wszystkim ogłosił odejście z WWE, jednak jasne było to, że w ciągu najbliższych dwóch lat Goldberg zostanie wprowadzony do Hall of Fame.

Faworytami na to stanowisko byli też: Batista, Daniel Bryan oraz The Undertaker. Ostatecznie dzisiaj WWE ogłosiło, że dwa dni przed Wrestlemanią 34 to Goldberg będzie twarzą tegorocznego Hall of Fame. Czy Bill pojawi się przed tym wielkim weekendem? Kto wprowadzi legendarnego dominatora z WCW? Tego przekonamy się z pewnością w ciągu kilku lub kilkunastu tygodni.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany