Na zakończenie Kick-Offu WrestleManii 34 byliśmy świadkami kobiecego Battle Royal Matchu. W walce wzięło udział kilkanaście kobiet, w tym liczna reprezentacja z NXT, ponieważ szansę na zwycięstwo otrzymały m.in. Peyton Royce, Kairi Sane czy Bianca Belair. 

Pod koniec pojedynku w kwadratowym pierścieniu pozostały Sasha Banks oraz Bayley, które toczyły rywalizację między sobą na kilku ostatnich epizodach Monday Night RAW. Byłe mistrzynie NXT Women’s momentami pomagały sobie, aż w końcu nadszedł czas bezpośredniej konfrontacji. Gdy Bayley wyeliminowała Sashę i zaczęła się cieszyć, niespodziewanie do ringu wróciła Naomi, która nigdy nie została wyeliminowana, ponieważ nie wyleciała ponad trzecią liną.

Zawodniczka SmackDown poradziła sobie i Bayley, dzięki temu stając się zwyciężczynią kobiecego Battle Royal na WrestleManii 34.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany