Jesteśmy już po finale G1 Climax 27 gdzie otrzymaliśmy przepiękny finał, gdzie Naito jak i Omega stanęli przed szansą zdobycia po raz drugi w karierze G1 Climax! Po 36 minutach rywalizacji górą okazał się Tetsuya Naito i to on otrzymuje title shota którego będzie bronił do 4 Stycznia, gdzie na dzień dzisiejszy zawalczyłby z Kazuchiką Okadą o IWGP Heavyweight Championship!

Jednak właśnie zanim do tej walki dojdzie, to Naito będzie musiał bronić title shota przeciwko tym, którzy go pokonali podczas całego turnieju. Tymi osobami są Bad Luck Fale i Tomohiro Ishii, a pierwsza taka okazja będzie już podczas Destruction in Fukushima lub później w Hiroshimie lub Kobe. Z Tomohiro przegrywał już dwa razy w lipcu(G1 Special in USA oraz G1 Climax) więc będzie sporym wyzwaniem, a Fale również będzie ciężkim przeciwnikiem, co pokazał już ten turniej, gdzie Naito przegrał w niecałe 12 minut. 

Okadę również czekają dwie obrony tytułu, w tym również z członkiem Los Ingobernables de Japon, z EVILEM który pokonał mistrza IWGP jako pierwszy w tym roku! Czy dokona tego po raz kolejny? Jednak nasuwa się jeszcze jedno pytanie. Czy Kenny Omega pokona po raz drugi z rzędu obecnego mistrza i doprowadzi do wielkiego rewanżu z finału podczas Wrestle Kingdom 12? Nic nam nie zostaje jak tylko czekać. 

Całe podsumowanie turnieju już we wtorek!

 

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany